Weby

SEZNAM XXL

Seznam XXL je portál přátelský k větším lidem a větším velikostem. Obsahuje tematický adresář odkazů na obchody, výrobky a služby, rozdělených do přehledných kategorií, blog se zajímavostmi okolo baculek a plnoštíhlých. Propojení se sociálními sítěmi jako Facebook, Google Plus, Twitter nebo Pinterest umožňuje jednoduché sdílení nebo komentování odkazů a článků. Portál umožňuje také přidávání vlastních odkazů.

Web je plně responzivní pro všechny formáty zobrazovacích zařízení.

Read More »

GURMANLAND

Rodinná firmička Gurmanland nabízí a prodává pečlivě vybrané produkty a dobroty od poctivých lokálních výrobců. Všichni výrobci, jejichž zboží nabízí, jsou podrobováni opakované a namátkové kontrole a v žádném případě jejich přísným sítem neprojde žádná velkovýrobna, kde jde množství a byznys na úkor kvality.

Read More »

KIDSTORE

Realizace rodinného obchodu s dětským oblečením a zbožím, včetně platební brány GoPay.

Read More »

NAVZÁJEM

Internetový portál navzajem.cz přináší na český internet komunitní systém vzájemné výměny služeb a výrobků bez finančního vyrovnání formou barteru. Navzajem.cz není ani komerční firma, ani organizace, čerpající fondy EU nebo jiného zdroje. Je jen parta nadšenců, kterým se líbí myšlenka vzájemné výměny služeb bez nutnosti za tyto služby platit. Doufají, že se tato myšlenka zalíbí a uchytí se na českém internetu.

Read More »

KAVELO

Realizace prezentace studia KAVELO z Prahy 7, které nabízí profesionální kadeřnické služby a péči o tělo s šestnáctiletou praxí v oboru.

Read More »

APLIS SOLUTIONS

Realizace webové prezentace a multijazykového CMS řešení pro Aplis Solutions, s.r.o..

Read More »